Krępujące włosy na plecach

Skuteczność, bezbolesność i bezpieczeństwo depilacji laserowej wyróżniają ją spośród innych metod usuwania niechcianego owłosienia i sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się raz na zawsze pozbyć uporczywego problemu. Depilacja woskiem jest rozwiązaniem tylko dla osób, które nie boją się bólu, z kolei zwykłe golenie dla wielu jest metodą niewystarczającą. Po pierwsze dlatego, że włoski odrastają już po kilku dniach (a są też osoby, u których efekt nieskazitelnie gładkiej skóry utrzymuje się tylko kilka godzin – po ich upływie wyczuwalne są twarde, kłujące włoski), zatem czasochłonny zabieg trzeba powtarzać bardzo często. Po drugie golenie jest metodą nieekonomiczną. Roczne wydatki na jednorazowe maszynki, kremy do depilacji i balsamy łagodzące podrażnienia potrafią znacznie przekroczyć ceny zabiegów depilacji laserowej, które wystarczy powtórzyć kilka razy. Wreszcie po trzecie – istnieją miejsca, z których samodzielne usunięcie niepotrzebnego owłosienia okazuje się praktycznie niemożliwe. Jedną z takich części ciała są plecy.

Krępujący problem

Z nadmiernym owłosieniem na plecach zwykle borykają się mężczyźni. Coraz częściej pragnąc pozbyć się krępującego mankamentu urody, decydują się poddać zabiegowi depilacji laserowej. Od kilkunastu lat presja społeczna wymusza na kobietach pozostawanie idealnie gładkimi, a jej siła uczyniła z naturalnego owłosienia ciała temat tabu. Mimo tego że nie dotyczy ona mężczyzn w takim samym stopniu, a kwestia ich owłosienia wciąż w dużej mierze pozostaje kwestią indywidualnych wyborów, coraz więcej panów interesuje się depilacją laserową.

Plecy są częścią ciała z reguły niepokrytą owłosieniem, a ewentualnie delikatnym meszkiem. Mimo to u osób z pewnymi predyspozycjami genetycznymi lub dotkniętych zaburzeniami hormonalnymi takie owłosienie (w niektórych przypadkach bardzo gęste) może się pojawić. Jeżeli terapia hormonalna nie przynosi oczekiwanych efektów lub problem leży raczej po stronie genów, jedynym rozsądnym rozwiązaniem problemu niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa pleców.

Nowoczesna technologia gwarantująca skuteczność

Depilacja laserowa nie jest zabiegiem nowym, ale wciąż postępująca technologia pozwala unowocześniać wykorzystane przy nim narzędzia. Jednym z najnowszych rozwiązań jest innowacyjny laser diodowy Vectus, który pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia szybko i bezboleśnie, a przy tym w pełni bezpiecznie.

Obecnie laser diodowy Vectus jest absolutnym liderem wśród innych urządzeń tego typu stosowanych do trwałej depilacji. Co wyróżnia go na ich tle? Przede wszystkim najwyższe jak do tej pory parametry technologiczne wpływające na najlepszą wydajność. Dzięki niej czas trwania standardowego zabiegu przy wykorzystaniu lasera Vectus uległ znacznemu skróceniu – w zależności od depilowanej powierzchni ciała jedna sesja trwa od kilku do kilkunastu minut, dając przy tym efekty lepsze niż kiedykolwiek wcześniej – o tym więcej tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html.

Oprócz tego dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Photon Recycling także sama liczba zabiegów jest redukowana do minimum. Depilacja laserowa wykonywana za pomocą dotychczas stosowanych laserów, aby przyniosła oczekiwane, trwałe rezultaty, musiała zostać podzielona nawet na kilkanaście sesji odbywających się co kilka tygodni. Z laserem Vectus upragnione efekty uzyskiwane są znacznie wcześniej.

Co niezwykle istotne, laser Vectus jest również najbezpieczniejszym tego rodzaju urządzeniem na rynku. Dzięki wbudowanemu czytnikowi poziomu aktywnej melaniny w skórze Skintel laser automatycznie dostosowuje parametry przeprowadzanego zabiegu do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

3 replies on “Krępujące włosy na plecach”

  1. Marta pisze:

    Usunęłam włosy z rąk – były dla mnie zawsze bardzo kłopoliwe. Trochę mnie to krępowało. Dobrze, że już pozbyłam się swojego problemu.

  2. Katarzyna pisze:

    Nie mogę się zdecydować. Czy kupić depilator czy iść na depilację laserową…nie znam się, zawsze goliłam nogi maszynką ale zaczęło mnie to denerwować – teraz szukam jakiejś skutecznej alternatywy.

  3. Tamara pisze:

    Ile kosztuje zabieg laserowy na nogi i pachy? Czy jeden taki zabieg wystarczy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *