Category Archives: Zabiegi

depilacja pleców

Depilacja laserowa Gdynia – Co warto wiedzieć o laserze Vectus?

W dłuższej perspektywie

Wiele kobiet narzeka na problemy związane z pozbywaniem się niechcianego owłosienia. Wrastające włoski, podrażnienia, przesuszona skóra, zapalenia mieszków włosowych, to tylko niektóre niedogodności, jakie wiążą się z używaniem maszynek, depilatorów lub wosku. Do tego warto wspomnieć o tym, że na preparaty używane do usuwania owłosienia wydajemy całkiem spore pieniądze. Ponadto, aby utrzymać idealnie gładką skórę, trzeba regularnie usuwać włoski. Dlatego, dla własnego komfortu, a przy tym zaoszczędzenia czasu i pieniędzy, warto rozważyć laserowe usuwanie owłosienia, które rozwiąże problem niechcianych włosków raz na zawsze. Continue reading →

odżywianie skóry głowy

Zabiegi pielęgnacja skóry głowy.

Każdy marzy o pięknych, gęstych, zdrowych lśniących włosach. Chyba nie ma osoby, która nie zastanawiała się jak wzmocnić cebulki włosów, co jest skuteczne na przyśpieszenie porostu włosów lub zwiększenie objętości włosów. Niestety coraz więcej kobiet i jeszcze więcej mężczyzn boryka się z problem nadmiernego wypadania włosów i łysieniem.

Continue reading →

Depilacja laserowa ciała

Depilacja laserowa – poznaj korzyści i zmiany, które przynosi

Depilacja laserowa podnosi atrakcyjność i leczy dolegliwości skórne wywołane klasyczną depilacją. Możemy zapomnieć o zranieniach, przecięciach, bólu , a także zapaleniu naskórka. I przede wszystkim – o rozczarowaniu. Depilacja laserowa to bezpieczeństwo dla całego organizmu, dlatego warto przejrzeć ofertę i wybrać coś dla siebie. Dostępna jest np. depilacja laserowa pach, która sprzyja sezonom wiosenno-letnim.
Continue reading →