Cellulit? Wrastające włoski? Rozstępy? Pokonaj je!

Cellulit? Wrastające włoski? Rozstępy? Pokonaj je!
5 (100%) 2 głosów

Marzenie o gładkiej, jędrnej skórze towarzyszy wielu kobietom. Skóra jest w pewnym sensie odzwierciedleniem stanu zdrowia całego organizmu. Ewolucyjnie ludzie wytworzyli w sobie odruch, by za atrakcyjnych postrzegać tych, którzy mają równą, gładką skórę. Zmiany na skórze takie jak przebarwienia, trądzik, blizny, wysypka świadczą o chorobie – obecnej lub przebytej. Pragnienie by skóra była nieskazitelna jest zrozumiałe. Niestety zwykle idealną skórą mogą pochwalić się jedynie modelki na bilbordach i okładkach czasopism dedykowanych kobietom. Zwykle jest to efekt wielu zabiegów kosmetycznych i…obróbki graficznej. Co nie znaczy, że nie możesz zrobić nic by stan skóry poprawić. 

Zacznij od wnętrza

vectus laserDieta, ruch, pozytywne nastawienie do świata, redukcja stresu, nawodnienie. Pomogą Ci poprawić stan skóry, są absolutną podstawą od jakiej należy zacząć planując wdrożenie „planu naprawczego”. Wszystkie działania z zakresu tzw. zdrowego stylu życia musisz prowadzić regularnie. Dbaj o dietę. Zmień ją na stałe. Do swoich codziennych nawyków dołóż chodzenie po schodach, spacery, ruch na świeżym powietrzu. Nie zapominaj o wodzie. Każdego dnia powinnaś wypijać co najmniej 2 litry wody lub słabych naparów ziołowych. Czy możesz zrobić coś więcej? Oczywiście! Zdrowy styl życia głównie poprawia stan skóry, może zapobiec wystąpieniu zmian chorobowych, uelastycznia ją i poprawia jej koloryt, jednak nie pomoże w kłopotach z włoskami, a w walce z cellulitem jest jedynie elementem planu wygładzenia skóry.

Skórka pomarańczowa? Rozstępy? Przebarwienia? Uderz w nie laserem Vectus!

Kosmetologia i medycyna estetyczna w ciągu ostatniego dziesięciolecia bardzo się rozwinęły. Obecnie w tych dziedzinach wykorzystuje się nowoczesne, zaawansowane technologie, dawniej dostępne jedynie w terapiach specjalistycznych czy przemyśle niezwiązanym z kosmetyką – motoryzacją, produkcją ciężką, zaawansowaną medycyną naprawczą. Teraz możesz z nich korzystać w codziennych sytuacjach np. pokonując cellulit czy pozbywając się zbędnego owłosienia. W przypadku walki ze skórką pomarańczową czyli cellulitem oprócz ów medycyny estetycznej dobrze jest podtrzymująco stosować odpowiednio dobrany krem na cellulitZawartość ekstraktów roślinnych, składników spalających tłuszcz, poprawiających mikrokrążenie i detoksykujących pozwala na podtrzymanie efektu zabiegu kosmetycznego, a w stanach niewielkich zmian cellulitowych wystarcza do osiągnięcia zadowalającego efektu.

Depilacja laserowa – na czym polega?

To wiązka niezwykle mocno skoncentrowanego światła. Dociera do tkanek, niszcząc tkanki chorobowe, precyzyjnie zmieniając strukturę np. rogówki oka czy pobudzając skórę do regeneracji w zabiegach usunięcia przebarwień. Jest również wykorzystywany do usuwania owłosienia. Ta technologia została zastosowana w laserze Vectus. polega na kierowaniu impulsów światła na powierzchnię owłosionej skóry. Barwnik jaki zawierają włosy ma zdolność do przewodzenia impulsów, aż do wnętrza cebulki włosa. Pod wpływem temperatury cebulka jest niszczona, w rezultacie włos obumiera i wypada. Dla uzyskania optymalnego efektu laserowej depilacji zabieg należy powtarzać, u niektórych osób wystarcza przeprowadzenie kilku ów do uzyskania efektu gładkiej skóry. Owłosienia nie można usunąć podczas jednego zabiegu ponieważ włosy są w różnej fazie wzrostu, zabieg trzeba wykonać w serii by usunąć włosy we wszystkich fazach.

Zabieg usuwania włosów laserem Vectus można przeprowadzić praktycznie na każdej powierzchni skóry owłosionej. Nawet na delikatnej skórze twarzy czy strefy bikini. Jest to odpowiednia metoda nawet dla osób wrażliwych na ból, dla których comiesięczna woskiem lub depilatorem jest zbyt dużym stresem i wiąże się z bólem, podrażnieniami, wrastającymi włosami, a nawet infekcjami bakteryjnymi, które mogą być konsekwencją nieprawidłowo przeprowadzonej depilacji woskiem lub depilatorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 82 = 88